Ana sayfa

Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd

Ben sohbet şimdi

Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd
Kesim alanı bitirme alanı tesisat alanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Genel Ekstrüzyon
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : >300000000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 80% - 90%

Nanjing Genel Ekstrüzyon Industry Co, Ltd çin'de çift vidalı ekstruder parçaları profesyonel bir üreticisidir.Firmamız güçlü teknik gücü, teknik yetenekleri ve ileri teknoloji birikmiştir.İplik bileşenleri, variller ve mandrel işlemleri üretilir.Teknoloji yerli bir bilimsel, olgun ve güvenilir üreticisidir.Önce kalite ilkesi, hızlı teslimat ve uygun fiyat ile firmamız sipariş yönetmek için sipariş alır, marka yol alır ve yerli büyük ölçekli çift vidalı ekstruder işletmelerin övgü alır.Aynı zamanda, Almanya BERSTORFF, Coperion Gelişmiş termal yabancıların tanıtımı Sanat ve iplik bileşenleri, varil üretimi.Ve tanınmış yabancı şirketlerin destekleyici üretim yapması.Firmamız Alman Coperion, Berstorff Almanya Bellsdorf, Leistritz Almanya Les, Theysohn, Buss Swiss Booth, JSW Japonya Çelik, Toshiba Japonya Toshiba, Kobe Japonya Kobe, Ikegai Japonya Chiba ve diğer dişli bileşen modellerini işledi.
Sipariş sipariş, kalite şirketin ömrü, firmamız kalitesini sağlamak için bir dizi önlem alır:
a) firmamız uluslararası gelişmiş işleme merkezi, iplik taşlama ve diğer özel işleme ekipmanları ürünleri sağlamak için aynı özelliklere sahip Japon ve Alman ürünleri.
b) Firmamız iç sanayide yüksek standartlara sahiptir ve uluslararası muayene odasına bağlanabilir.
c) Bizim dişli bileşenleri yüksek kaliteli İsviçre bimetalik alaşım X235, X245, Finlandiya WR5, WR13, Amerikan toz berilyum alaşımı CPM10V, SKH55, SKD11, 1.2379, S46990, Şangay Baosteel Grubu Shanggang No. 5 W6Mo5Cr4V2 malzeme ve nitrürleme Çelik (38A ) söndürme ve temperleme, sabit muayene, yüksek sıcaklık vakum söndürme, yüksek sıcaklık vakum tavlama, yüzey nitrürleme, vb ile rafine ve rafine edilir. Japon ve Alman ürünleri ile aynı hassasiyet ve aşınma direncine sahiptir.
d) bizim ürün vakum yangın Nanjing Cobelon, Berstov, Nanjing profesyonel ısıl işlem tesisi, kesinlikle ısıl işlem için ısıl işlem sağlamak için Kennametal uygun olarak, ürün deformasyon Alman standartlarına kadar.

 

Bizim avantajlarımız:

a.Maliyet avantajı: olgun bilimsel işleme teknolojisi ve ısıl işlem süreci üretmek için yüksek kaliteli iplik bileşenleri, varil, ithal ürünler yerine, maliyetleri azaltmak için müşteriler için.

b.Dış ticaretin avantajları: Yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış birçok işletme ekstruder vidaları müşteriler tarafından üretilmekte ve yıllarca hizmet vermektedir.SABIC, LG Chem, Guangdong Hyundai, Tianjin Samsung, Formosa Plastics, DuPont ve Shanghai Toyoink hepsi kooperatif müşterileridir.Hakkımızda hediye yansıtıldığı gibi şirketin hediyesi gibi bir sunum yapabilir.

c.Üretim avantajları: yerli üretim seviyesinin en üstünde, Japonya ve Almanya'nın üretim standartlarını karşılamak.Sıkı ürün kalite kontrol prosedürleri

d.Zaman maliyet avantajı: ürünün kendisi müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve teslim süresi kısadır, döngü esnek ve verimlidir.


Nanjing Genel Ekstrüzyon Industry Co, Ltd şimdi kararlıdır:
Genel Ekstrüzyonürünler yüksek kaliteli kabul edilmiş malzemelerden yapılmış değil, firmamız tedarik fiyatına göre telafi edecek;Anormal aşınma ve yıpranma sürecinde Jade Rui ürünleri, firmamız değişimden ve ilgili masraflardan sorumludur!

 

Çin Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd şirket Profili 1

İletişim bilgileri
Nanjing General Extrusion Industry Co., Ltd

İlgili kişi: Mr.

Tel: 86-13342991148

Faks: 86-025-86529577

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)